Bericht voor thuisblijvers, 14 februari

,

Arjen Hiemstra

Vandaag is het Valentijnsdag. Ik hoop niet dat u heel erg van schrikt van een onderwerp dat toch een vrij commercieel gebeuren is.

Bloemen met of zonder kaartjes eraan heb ik nooit neergelegd op een stoep. Ik was er niet romantisch genoeg voor, ik vond het maar gedoe en misschien ook wel: ik ben er niet mee opgegroeid.

Nou vooruit dan: voor één keer gaat er een virtueel boeketje naar Hubertien Oostdijk. Zij gaat ons verlaten in Arnhem, als predikant voor de wijkgemeente Zuid en als trouw schrijver voor de Berichten voor thuisblijvers, vandaag neemt zij afscheid in de Salvatorkerk om binnenkort predikant te worden in de Protestantse Gemeente Steenderen. Hubertien: hartelijke dank voor al je bijdragen en alle goeds in Steenderen!